Oficijalni fan klub Nikole Sarica Sajka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vukašin napao Nikolu Sarića

2 posters

Go down

Vukašin napao Nikolu Sarića Empty Vukašin napao Nikolu Sarića

Порука by mara90n Thu Nov 27, 2008 10:12 am

Ukućani „Operacije trijumf” proteklog vikenda su se kolektivno posvađali zbog novog zadatka - himne. Iako je Nikola Sarić na sebe preuzeo odgovornost da komponuje himnu, nije naišao na podršku sustanara, a Vukašin je pokušao da sve ukućane okrene protiv njega.



Pošto studenti nisu hteli da ugroze svoje vreme i pripreme za nastup (među prvima je taj razlog naveo Vukašin), Nikola Sarić Sajko se jedini javio da se nađe u ulozi dirigenta, a svoju nagradu – posetu, odlučio je da poklonio Ani. Nikola je danima vredno vežbao, komponovao i sastavljao, a kada je došao trenutak realizacije - ukućani su podivljali i pokazali nekolegijalnost.
Pojedinci poput Sonje nisu želeli da pevaju zbog promuklosti, mnogi su kao Danijel bili nezainteresovani, većina njih je kasnila na probe… Kap koja je prelila čašu je bila svađa sa Vukašinom koja je počela time što se Nikola naljutio na njega zato što je za vreme probe bio kod psihologa. Kada se sa zakašnjenjem pojavio, Nikola mu je rekao: „Sada mi više ne trebaš”.
Slična situacija se Nikoli desila i sa Danijelom, ali Vukašin nije želeo da prećuti. Kako bi mu se osvetio, počeo je da ogovara Nikolu iza leđa i da studente odgovara od proba, huškajući ih protiv Sajka. Sve je kulminiralo u vežbaonici kada je Vukašin osuo paljbu i pokazao šta, u stvari, njemu smeta:
- Ti se Nikola ponašaš ko car!

Adnan pretio batinama
Osim sa Vukašinom, Nikola je morao da se izbori i sa Adnanom koji je usred probe otišao da popije lek i da se, uzgred, malo odmori na sofi, te kad je Nikola otišao po njega i video ga kako se izležava, rekao mu je da ne mora da se vrati. Adnan se ukućanima pravdao da nije ležao i rekao je Sonji da će zbog tih lažnih navoda čak i da prebije Nikolu.
mara90n
mara90n
Pogleda po nekad Operaciju Trijumf
Pogleda po nekad Operaciju Trijumf

Број порука : 22
Age : 33
Lokacija : Srbija,Nish
Registration date : 08.11.2008

http://www.myspace.com/mara90n

Назад на врх Go down

Vukašin napao Nikolu Sarića Empty Re: Vukašin napao Nikolu Sarića

Порука by Berina Tue Dec 16, 2008 11:39 am

Izvini ali to sto je Adnan rekao da ce da prebije Sajka to je rekao iz besa!!!To nije bila nikakva pretnja kao sto ti kazes!!!Ali Vukasin je preterao zato sto mu kod psihologa nije bilo zakazano a Adnan je otisao da popije tabletu i u pravu je za to da se nije izlezavao jer posle tablete covek mora malo da prilegne ili cak i da pojede nesto i ja to odlicno znam jer mi mama radi u bolnici i dugo godina radi kao doktorka!!!
A ti to sto imas protiv Adnana zato sto je iz Bosne i zato sto je musliman mene ne zanima i to ne mora da znaci da je on nikakav i da je neki probisvet!!!Pa i meni je posle Sajka i Ane ADNAN favorit!!!I veliki razlog za to je to za to sto je mnogo dobar a i moj rodjeni brat se takodje tako zove i milslim da je to dovljan razlog a naravno ima ih josss ali da ne pisem bez veze necu da ih pominjem !!!I vidim da skoro svo ADNANA preziru ali onn je za mene posle Sajka i Ane moj favorit!!!
A i sama si videla da ga direktor akademije puno voli i gotiviii sto mi je jako dragooo!!!Tako da nema veze ako ne pobedi ali on je skoro najbolji lik u kuci!!!A da ti napomenem da si mi se po tvojim tamo pricama jako svidela i mislila sam da si super osoba ali vidim da gresim!!! RAZOCARAAAALLLLA SAM SE U TEBE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No
Berina
Berina
Pogleda po nekad Operaciju Trijumf
Pogleda po nekad Operaciju Trijumf

Број порука : 34
Age : 29
Registration date : 11.12.2008

Назад на врх Go down

Vukašin napao Nikolu Sarića Empty Re: Vukašin napao Nikolu Sarića

Порука by Berina Sun Dec 21, 2008 11:41 am

A i zaboravila sam da dodam da Adnan takodje ima visok pritisak i da su mu doktori odredili da pije neke tablete od kojih mu se stalno spava i zato je legao i prispalo mu se!!
Berina
Berina
Pogleda po nekad Operaciju Trijumf
Pogleda po nekad Operaciju Trijumf

Број порука : 34
Age : 29
Registration date : 11.12.2008

Назад на врх Go down

Vukašin napao Nikolu Sarića Empty Re: Vukašin napao Nikolu Sarića

Порука by Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму